Студентське самоврядування

Студентське самоврядування (10)

Молодість — для того, щоб пробувати.

Авіакомпанія SkyUp — для того, щоб задавати тренди в авіації.

Якщо ти навчаєшся на II-V курсі, запрошуємо тебе до нас на стажування!

  • Дізнайся, як це — працювати в одній з найбільш динамічних авіакомпаній України та Європи
  • Спробуй, як це — стикатися щодня з новими челенджами
  • Побач, як це — розробляти та впроваджувати креативні ідеї 
  • Довідайся, як це — багато подорожувати і постійно розвиватися
  • Відчуй, як це — працювати у теплій родинній атмосфері

Коли ?

Січень-березень 2020

Для кого?

Для амбітних студентів 2-5 курсів.

Який наступний крок ?

Присилай резюме, мотиваційний лист та посилання на свою сторінку в соцмережах на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Дед-лайн подачі заявки ?

27 грудня 2019

Найкращим ми запропонуємо залишитися в нашій команді.

То можливо саме з нами розпочнеться твій шлях до успіху? ;)

Чекаємо на тебе!

 

 

Отримувач іменної стипендії Верховної Ради України Буй Павло Сергійович у 2017 році вступив до Національного авіаційного університету на факультет економіки та бізнес - адміністрування.

Протягом двох років навчання в НАУ зарекомендував себе як наполегливий, здібний студент, має широкий світогляд,  відмінну пам'ять підтвердженням чого є висока якість та успішність оцінок. Улюбленими студент вважає фахові дисципліни: фінанси, фінансова інфраструктура, введення в сферу банківського бізнесу та ін.                       

Займається науково-дослідницькою роботою, брав участь у наукових конференціях. А саме: ІІ Всеукраїнській науково – практичній інтернет – конференції «Проблеми обліку, аудиту, аналізу та оподаткування в умовах глобалізації економіки у Кривому Розі, представляв НАУ на наукових брейн – рингах на міжнародному рівні. Приймав участь у міжнародному тренінгу на тему: «Молодіжні проекти за кордоном: як стати їх учасником та в подальшому імплементувати проекти в Україні».  В процесі наукової діяльності особливу увагу приділяє питанню фінансової безпеки в контексті національної безпеки України.                                                                           

Бере активну участь у громадському житті групи, факультету та університету, є організатором  та учасником наукових, культурно-масових, розважальних, екологічних та волонтерських заходів (конкурси краси, благодійні ярмарки, наукові тренінги, тематичні семінари, патріотичні флешмоби). З першого дня навчання виявив бажання бути старостою, зарекомендував себе активним членом студентської Ради факультету.                 

Протягом двох років навчання впроваджував студентські ініціативи, сприяв підвищенню якості освіти в університеті, захищав права та можливості студентства. На другому курсі було обрано головою студентської ради ФЕБА, Павло відповідально відноситься до своєї посади та піднімає соціальну активність молоді з кожним днем каденції.

Має чітку громадську позицію,  за що користується авторитетом серед одногрупників та викладачів. З повагою ставиться до старших, по відношенню до яких завжди виявляє лояльність, чуйність та щирість.             

Постійно розвиває свої здібності в різноманітних сферах, здатний до точних та гуманітарних наук, бере участь у розвитку міжнародних проектів для студентства, власним прикладом заоохочує молодь до вивчення іноземних мов. У вільний час займається самоосвітою, багато читає та застосовує отримані знання на практиці. З дитинства займається спортом, має чорний пояс з Тхеквондо WTF, не має шкідливих звичок, пропагує здоровий спосіб життя, безпечну поведінку та патріотизм.                                       

Є постійним організатором традиційного творчого конкурсу першокурсників НАУ «Березневі паростки», приймав активну участь в  фестивалі "Студентська весна". Був одним з організаторів наймаштабнішого конкурсу краси в університеті «Міс НАУ 2019».                                    

Велику увагу приділяє волонтерській діяльності, як на факультеті так і поза його межами. Зі своєю командою створив не один благодійний ярмарок для дітей та безхатніх тварин.                                                                        

Зробив великий вклад в організацію футуристично  мультиплатфорного фестивалю передових технологій - Future Fest, скоординувавши всю роботу волонтерів під час заходу.

Також приймав участь та допомагав у організації найбільшого волонтерського форуму для дітей - сиріт WOW KIDS FORUM 4,5. Основною метою форуму є визначення передумов дітей до подальшого їх розвитку, знаходження власного призначення у сучасному світі та пояснити які перші кроки зробити, аби стати успішним у майбутньому. Павло безпосередньо був ментором для дітей та власним прикладом мотивував їх вивчати щось нове кожний день після форуму та розвивав їхні сильні сторони та навички. Також відповідав за логістику та мотивацію волонтерів, які долучилися до заходу від  НАУ.

Є активним організатором заходів та підтримує учасників благодійного  фонду «Україна», який спрямований на гуманітарну діяльність для підтримки обдарованої молоді в Україні, а також — науково-експертну, аналітичну роботу та міжнародну співпрацю. Метою фонду «Україна» є сприяння розбудові та консолідації суспільства.

За часи навчання в університеті створив власну команду активістів та волонтерів, якою вміло керує та передає набутий досвід. Налагодив зв’язки з іншими  університетами України, що дає можливість обмінюватися досвідом, розвиватися, самовдосконалюватися та найголовніше розвивати молодіжний потенціал всієї країни.

До дня донора організував найбільшу групу волонтерів, які взяли участь в донації крові для дитячої клініки «Охмадит», кожен був впевнений, що саме їх донорська кров врятує життя дітлахам та допоможе їм одужати.

 

Отримувач іменної стипендії Президента України Стасюк Олександр Вікторович 1999 року народження, студент Національного авіаційного університету спеціальності «Економіка» за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства» з 2018 року.

За період навчання в університеті, студент показав себе працьовитим, самостійним і відповідальним студентом. Не допускає пропусків занять і порушення дисципліни. За підсумками проміжних атестацій має відмінні результати по загальноосвітніх та спеціальних дисциплін (середній бал 5,0). Здатний як до точних наук, так і до гуманітарних.

Стасюк О.В. має широкий кругозір, володіє хорошим потенціалом здібностей і має відмінну пам'ять. Домагається поставленої мети самодисципліною і завзятістю. За характером Олександр цілеспрямований, комунікабельний, дисциплінований, надійний, відповідальний.

Приймає активну участь в громадському житті групи, факультету та університету, просвітницьких та культурних заходах (дні відкритих дверей, науково-практичні семінари, флешмоби). Є командиром групи та членом студентської Ради факультету. До доручень відноситься творчо та відповідально, а також користується авторитетом серед одногрупників.

З повагою ставиться до викладачів та адміністрації факультету, активно приймав участь у підготовці благодійних ярмарок на користь дітей – сиріт та безхатніх тварин.

Приймав участь у підготовці та проведенні Квітневої стратегічної сесії, що була проведена в Національному авіаційному університеті.

Веде здоровий спосіб життя, шкідливих звичок не має. Багато часу приділяє самоосвіті, вдосконалення отриманих знань і застосування їх на практиці, займається вивченням англійської мови.

Пройшов навчання в рамках «YOUTH STAGE» - МОЛОДІЖНА ПЛАТФОРМА»», який складався з курсу лекцій від фахівців державного управління, ораторської майстерності, помічників народних депутатів, спеціалістів PR та медіа експертів, основна мета яких – розвиток лідерських якостей (сертифікат учасника).

Також пройшов навчання в рамках «Active Citizens Local Training» від British Council, основна мета навчання здобуття навичок та практики у сфері сталого соціального розвитку, міжкультурного діалогу, планування соціальних дій в соціальних мережах (сертифікат учасника). Студент приймав участь у майстер-класі з визначення якості продовольчих товарів (сертифікат учасника).

Приймав участь у форумі «Державотворець» (ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI)), основною метою якого є розвиток лідерських якостей, та активізація участі молоді в процесах реформування держави. Передбачається стажування  студента в органах державної влади і місцевого самоврядування.

Стасюк О.В. здобув ІІІ місце  у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Регіональна економіка». Будучи капітаном команди «Авіатор» разом з іншими студентами ОПП «Економіка підприємства» перемогли у «IV Міжвузівському фінансовому турнірі». Також Стасюк О.В. брав участь у фінансовому турнірі серед найкращих вузів Києва «Що? Де? Скільки?» від Національного Банку України, в статусі капітану команди, з якою здобув 5 місце найбільш ерудованих у фінансовій сфері. В турнірі НБУ приймали участь шістдесят студентів економічних спеціальностей із дев’яти київських ЗВО.

Студент активно займається соціальною роботою волонтером на WOW kids forum 4, основна мета якого допомога дітям-сиротам у розвитку комунікації та здобуття лідерських якостей (сертифікат учасника). Також був волонтером на 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, основна мета якого допомога в організації наймасштабнішої бігової події року в Києві ( диплом волонтера).

Наукові здобутки презентовані та опубліковані в наступних конференціях:

- Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми глобалізаційних процесів у світовій економіці» з тезами доповіді:

Стасюк О.В. Значення малого підприємництва для держави// Матеріали науково-практичної конференції «Сучасні проблеми глобалізаційних процесів у світовій економіці». – К.: НАУ, 2018. – С. 221-223

- ХVІІІ Всеукраїнській практичній інтернет-конференції «Розвиток національної економіки та правової системи управління: нові реалії і можливості в умовах започаткованих змін»:

Стасюк О.В. "Основні переваги Європейської інтеграції для України"// Матеріали науково-практичної конференції «Розвиток національної економіки та правової системи управління: нові реалії і можливості в умовах започаткованих змін». – Ірпінь: УДФСУ, 2018. Режим доступу: http://ir.nusta.edu.ua/jspui/handle/doc, (тези опубліковано англійською мовою).

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 №1271

 

 

План

проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

у 2019/2020 навчальному році

 

Факультету економіки та бізнес-адміністрування (8 кафедр)

Кафедра, що проводитиме

 І етап конкурсу

ПІБ завідувача кафедри, науковий ступінь, вчене звання

Назва  галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій)

Відповідальні особи

 (ПІБ, вчене звання, науковий ступінь)

Дата проведення

Голова журі

Секретар 

 

1

2

3

4

5

6

7

1

Економічної кібернетики

Іванченко Н. О.

К.е.н., доц.

Економічна кібернетика

Касьянова Н.В.

Д.е.н., проф.

Кудрицька Ж.В.

к.е.н., доц.

12.12.2019

2

Економіки повітряного транспорту

Ареф’єва О.В

Д.е.н., проф.

Економіка підприємства

Ареф’єва О.В

Д.е.н., проф.

Борисюк І.О.

к.е.н., доц.

09.12.2019.

 

 

 

Економіка і управління в сфері торгівлі

Пілецька С.Т.

Д.е.н., проф.

Вовк О.М.

к.е.н., доц.

09.12.2019

 

 

 

Управління персоналом і економіка праці

Ареф’єва О.В

Д.е.н., проф.

Сімкова Т.О.

к.е.н., доц.

09.12.2019

 

 

 

Управління економічно-фінансовою безпекою

Ареф’єва О.В

Д.е.н., проф.

Борисюк І.О.

к.е.н., доц.

09.12.2019

 

 

 

Транспортні системи. Логістика

Ареф’єва О.В

Д.е.н., проф.

Вовк О.М.

к.е.н., доц.

09.12.2019

 

 

 

Менеджмент інноваційної та інвестиційної діяльності

Ареф’єва О.В

Д.е.н., проф.

Вовк О.М.

к.е.н., доц.

09.12.2019

3

Маркетингу

Смерічевський С.Ф.

Д.е.н., проф.

Маркетинг

 

Смерічевський С.Ф.

Д.е.н., проф.

Радченко Г.А.

к.е.н., доц.

29.11.2019

4

Міжнародної економіки

Мізюк С.Г.

К.е.н., доц.

 

Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом

Мізюк С.Г.

К.е.н., доц.

Литвиненко С.Л.

к.е.н., доц.

05.12.2019

 

1

2

3

4

5

6

7

5

Обліку та аудиту

Гайдаржийська О.М.

К.е.н., доц.

Облік і оподаткування

 

Попович О.В.

к.е.н., доц.

Бондаренко О.М.

к.е.н., доц.

05.12.2019

6

Фінансів, банківської справи та страхування

Соловей Н.В.

К.е.н., доц.

Фінанси і кредит

 

Соловей Н.В.

к.е.н., доц.

Рибак О.М.

к.е.н., доц.

03.12.2019

7

Кафедра економіки та бізнес-технологій

Ушенко Н.В.. Д.е.н., проф

Підприємництво

Ушенко Н.В.. Д.е.н., проф

Терещенко Е.Ю.

к.е.н., доц.

09.12.2019

8

Кафедра економічної теорії

Засанський В.В.

Д.е.н., проф.

-

-

-

-

 

 

8.10.2019 участь СР ФЕБА в засідання Вченої Ради факультету

8 жовтня представники студентської ради ФЕБА прийняли участь в засідання Вченої ради факультету

8.10.2019 участь СР ФЕБА в засідання Вченої Ради факультету

8 жовтня представники студентської ради ФЕБА прийняли участь в засідання Вченої ради факультету

3.10.2019 проведення творчого конкурсу "Дебют першокурсника"

3 жовтня студентська рада ФЕБА та ТОСА ФЕБА провели творчий конкурс "Дебют першокурсника" Виступ був яскравим та талановитим!!! Студентська рада ФЕБА найкраща!!!

3.09.2019 квест першокурсника

3 вересня членами студентського самоврядування факультету економіки та бізнес-адміністрування було проведено квест першокурсника

30.09.2019 знайомство першокурсників з адміністрацією та студентською радою ФЕБА

30 серпня студентська рада ФЕБА прийняла участь в офіційному представленні адміністрації та членів Студентської ради  студентам 1 курсу

29.08.2019 відвідання Музею Авіації

29 серпня студенти – першокурсники відвідали музей авіації на Медовій. Студентська рада ФЕБА прийняла участь в яскравому шоу для першачків.

27.08.2019 поселення першокурсників до гуртожитку

27 серпня в гуртожиток №6 за участю студентських рад гуртожитку №6 та СР ФЕБА розпочалось поселення студентів 1 курсу факультету економіки та бізнес-адміністрування