Година корпоративної культури, присвячена Пилипу Орлику

27 жовтня 2023, 1:14 pm Автор 
Прочитано 155 разів

27 жовтня 2023 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування в рамках годин корпоративної культури щодо формування історичної та національної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв наставниця академічної групи ЕП-312Б Марія Андрієнко провела відкриту кураторську годину, присвячена Пилипу Орлику (1672-1742), політичному, державному та військовому діячу, гетьману України й упоряднику «Конституції Пилипа Орлика».

«Українська справа стала для Орлика правдивим змістом його життя» - так підкреслив дослідник життя і діяльності П.Орлика, відомий український історик Б.Крупницький. П.Орлик є автором документу «Пакти і Конституції прав і вольностей Війська Запорізького», що пізніше отримав назву «Конституція Пилипа Орлика» та стала першою українською Конституцією, а також однією з перших конституцій у Європі.

Політичні ідеали Пилипа Орлика ґрунтувалися на принципах справедливості та гуманізму, мали прогресивний характер, відповідали бажанню українського народу бути серед народів європейської цивілізації.

Дякуємо спікеру Марії Андрієнко за змістовний захід.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається