Міжнародна конференція за секцією «Інтелектуально-цифровізаційні тенденції економічного розвитку: теорія і практика» відбулась на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА.

16 листопада 2023, 1:19 pm Автор

16 листопада кафедра економіки повітряного транспорту провела секційне засідання ІV Міжнародної науково-практична конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення» за секцією  «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-ЦИФРОВІЗАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».

На початку засідання учасників привітали в.о. декана ФЕБА Світлана Петровська та завідувачка кафедри Олена Ареф’єва.

З цікавими доповідями виступили професори Олена Ареф’єва (Актуалізація економічного середовища до умов низьковуглнцевої економіки) та Саміра Пілецька (Гендерні аспекти участі жінок у корпоративному бізнесі). Доповідь щодо факторів впливу на економічну ефективність логістики в умовах воєнного стану здійснив здобувач вищої освіти ОНП Економіка Володимир Резнік.

Учасниками секції були запрошені колеги, викладачі кафедри, здобувачі усіх рівнів вищої освіти (зокрема й за спеціальністю 051 «Економіка»).

Дякуємо усім учасникам за активну участь у обговоренні актуальних тем економічного розвитку.