Обговорення наукових здобутків аспірантів-економістів на засіданні наукового гуртка ФЕБА

21 квітня 2023, 1:22 pm Автор
Прочитано 163 разів Останнє редагування П'ятниця, 21 квітня 2023 13:27

20 квітня 2023 року в дистанційному форматі відбулось засідання науково-дослідного гуртка здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» на тему «Підвищення конкурентоспроможності авіапідприємств в умовах стратегічного розвитку».

До заходу долучились завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва, заступниця декана факультету економіки та бізнес-адміністрування Ольга Вовк та науково-педагогічні працівники кафедри Наталія Васюткіна, Саміра Пілецька, Тетяна Сімкова, Марія Андрієнко, Катерина Антоненко, Наталія Сафонік.

З науковими доповідями виступили аспіранти-економісти Максим Біличенко, Ілля Зібницький, Ірина Лункіна, Борис Шонія, Дмитро Говсєєв, Артур Ніколаєнко. Молоді вчені з науково-педагогічними працівниками обговорили ключову проблематику підвищення конкурентоспроможності підприємств в умовах стратегічного розвитку, питання розбудови митної інфраструктури, зміни у митній сфері, пов’язані із запровадженням в Україні воєнного стану, стратегічні детермінанти розвитку національного ІТ-ринку в умовах глобальних викликів, галузеві пріоритети інноваційного розвитку України.

Засідання наукового гуртка було цікавим, інформативним, носило дискусійний характер та дало ідеї й мотивацію до подальших наукових досліджень.