Про обговорення професійної кваліфікації та академічних досягнень претендентів, які подали документи для участі у оголошеному в 2023 році конкурсі на заміщення вакантних посад.

5 червня 2023, 12:15 pm Автор
Опубліковано в події

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ТЕХНОЛОГІЙ

ПОВІДОМЛЕННЯ!

05 червня 2023 року об 11:30 відбудеться засідання кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, вул Гузара Любомира, 1, корпус 2, ауд. 2.414/1

Порядок денний:

1. Про обговорення професійної кваліфікації та академічних досягнень претендентів, які подали документи для участі у оголошеному в 2023 році конкурсі на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету.