Проведено обговорення індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми «Економіка підприємства»

31 травня 2023, 2:14 pm Автор

30 травня 2023 року на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулося розширене засідання кафедри з науково-педагогічним персоналом кафедри, здобувачами вищої освіти та стейкхолдерами і партнерами кафедри щодо реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» на 2023-2024 навчальний рік.

В ході зустрічі було запропоновано вдосконалити каталог дисциплін вільного вибору студентів відповідно до сучасних запитів ринку та актуальності здобутих програмних результатів навчання дисциплін в умовах відбудови економіки підприємств у післявійськовий час. Рекомендації щодо переліку рекомендованих і альтернативних вибіркових дисциплін надали Ареф’єва Олена Володимирівна, завідувач кафедри економіки повітряного транспорту, д.е.н., професор; Сімкова Тетяна Олексіївна, к.е.н. доцент, гарант ОПП «Економіка підприємства» другого (магістерського) рівня вищої освіти; Прохорова Вікторія Володимирівна, завідувач кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії, д.е.н., професор; Мягких Ірина Миколаївна, д.е.н., професор, професор кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну; Бойко Олена Миколаївна, провідний науковий співробітник Інституту економіки та прогнозування НАН України, к.е.н, доцент; Кучеренко Олександр Олександрович, директор Слобожанського комбінату будівельних матеріалів, к.е.н., доцент; Гнатчук Олександр Валерійович, директор ТОВ «Кейнас», аспірант спеціальності 051 «Економіка»; Храпач Владислав Олегович, випускник ОПП «Економіка підприємства», аспірант спеціальності 051 «Економіка», а також здобувачі вищої освіти Дудік А.О., Ткаченко В.О., Лобур Ю.О., Кривіцька А.М., Колісник М.О., Бабенко А.А. та інші.