В НАУ пройшла онлайн-зустріч з німецьким професором-маркетологом Філіпом Рауншабелем

9 лютого 2023, 1:31 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу

7 лютого 2023 року для здобувачів та викладачів кафедри маркетингу Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) НАУ було організовано онлайн-лекцію Філіпа Раушнабеля, доктора, професора діджитал-маркетингу та медіаінновацій Університету оборони Мюнхена (Німеччина), AR/XR ентузіаста, дослідника Mетавсесвіту.

Тема зустрічі «Давайте зануримося в Метавсесвіт: як завтрашній 3D- Інтернет змінить сьогоднішню маркетингову практику»

Зустріч з професором відбулась за запрошенням доцента кафедри маркетингу ФЕБА Анастасії Божок.

Під час онлайн -лекції здобувачі мали змогу вступити в діалог з паном професором, що дозволило виявити нові горизонти для подальших наукових пошуків, а, можливо, і для тематики майбутніх кваліфікаційних робіт.

Пан Раушнабель підкреслив ерудованість та активність українських здобувачів вищої освіти та викладачів, виразив готовність співпрацювати з кафедрою маркетингу ФЕБА і надалі у науковій та освітній сферах.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua