Відбулась відкрита лекція професора кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Вовк Ольги.

12 жовтня 2023, 10:56 am Автор

12 жовтня відбулась відкрита лекція професора кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Вовк Ольги на тему «Персонал авіапідприємств, продуктивність і оплата праці» в рамках викладання дисципліни «Економіка авіапідприємств». Окрім здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Авіаційна логістика», які вивчають дану дисципліну, до лекції могли приєднатись всі бажаючі. Зокрема, серед присутніх в дистанційному форматі були завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва, заступниця декана ФЕБА Оксана Попович, представники науково-педагогічного колективу НАУ.

В межах тематики відкритої лекції було презентовано основні теоретичні положення та законодавчі норми управління персоналом, нарахування заробітної плати та оцінювання продуктивності на авіаційних підприємствах. Було показано здобувачам приклади економічних розрахунків та аналізу персоналу на провідних українських підприємствах авіаційної сфери. Матеріал лекції викладено у логічній послідовності, структуровано та візуалізовано, що в сукупності дозволило досягти мети заняття, концентрувати увагу присутніх на основних положеннях теми. Відкрита лекція була проведена на високому науково-теоретичному і методичному рівня, що відповідає сучасним вимогам закладу вищої освіти.