Відкрита лекція доцентки кафедри економіки повітряного транспорту Марії Андрієнко

12 жовтня 2024, 8:45 am Автор

В межах навчальної дисципліни «Економіка і організація інноваційної діяльності» для здобувачів 4 курсу спеціальності 051 «Економіка» ОС «бакалавр» денної форми навчання доцентом кафедри економіки повітряного транспорту Марією Андрієнко 12 жовтня 2024 року було проведено відкрите лекційне заняття на тему «Інноваційний проект: обґрунтування та реалізація».

У межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито сутність  інноваційного проєкту як об’єкту фінансування, розглянуто критерії та умови оцінювання інноваційного проекту, охарактеризовано види інноваційних проектів за класифікаційними ознаками та наведено комплекс показників оцінювання інноваційних проєктів. Значну увагу приділено обґрунтуванню основних позицій бізнес-плану інноваційного проекту та стратегічних аспектів фінансування інноваційного проєкту.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, який включав фото матеріали із зазначеної тематики, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття.

Лекція досягла своєї мети, проведена на високому науково-теоретичному і методичному рівнях та відповідає сучасним вимогам закладу вищої освіти. Заняття одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм лектора, вміння зосередити увагу студентів на головних положеннях матеріалу лекції, створити робочу та творчу атмосферу.