Відкрите заняття доцентки кафедри економіки повітряного транспорту Тетяни Сімкової

26 березня 2024, 12:45 pm Автор

26.03.2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулося відкрите (показове) заняття доцентки кафедри Тетяни Сімкової з дисципліни «Економіка інтелектуальної власності та комерціалізація інновацій» на тему: «Теоретичні засади інтелектуального бізнесу» учасниками якого були здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи ЕП-312Б освітньо-професійної програми «Економіка підприємства», а також заступник декана ФЕБА Оксана Попович, завідувач кафедрою Олена Ареф’єва та науково-педагогічні працівники кафедри.

В ході заняття були розглянуті питання інтелектуалізації світового економічного розвитку як передумови трансформацій у змісті людської праці та бізнесу, інтелектуальний бізнес: сутність, призначення, цілі та види, характеристики суб’єктів і об’єктів інтелектуального бізнесу, чинники та передумови розвитку інтелектуального бізнесу в світі та в Україні, ідеї для розвитку інтелектуального бізнесу, організації власної справи в сфері інтелектуального бізнесу, особливості організації виробництва на інтелектуальному підприємстві та напрямки його розвитку. Варто констатувати, що матеріал лекції викладено логічно, послідовно, з конкретними висновками після кожного питання, насичений результатами сучасних наукових та практичних напрацювань із даної проблематики. При цьому під час заняття лектором було забезпечено комунікацію та зворотній зв’язок з аудиторією, що дозволило лектору та присутнім переконатися у засвоєнні здобувачами вищої освіти нового матеріалу, розкрити логічний  зв`язок із попередніми темами.