Відкрите заняття з дисципліни «Оцінка конкурентоспроможності підприємств та кластерний аналіз»

13 березня 2023, 10:18 am Автор
Прочитано 198 разів Останнє редагування Вівторок, 14 березня 2023 10:24

13.03.2023 відбулось відкрите лекційне заняття д.е.н., професорки кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Ольги Вовк зі здобувачами вищої освіти групи ЕП-212Б з навчальної дисципліни «Оцінка конкурентоспроможності підприємств та кластерний аналіз» на тему: «Конкурентні стратегії розвитку авіаційної галузі». На занятті були присутні заступниця декана Оксана Попович та науково-педагогічні працівники кафедри. Лекційне заняття було проведено дистанційно, із використанням платформи Google Meet. На початку заняття було чітко означено план. Візуальний супровід заняття забезпечувався презентаційними матеріалами. Інформація була систематизована, викладена в логічній послідовності. В ході заняття лектор використовувала змістовний, актуальний матеріал для розкриття теми та уміло встановлювала контакт із аудиторією. По ходу викладу матеріалу здобувачі вищої освіти мали змогу поставити запитання лектору та отримали на них обґрунтовані відповіді, що сприяло активізації мислення та подальшій взаємодії. Лекційне заняття проведено з дотриманням всіх навчально-методичних вимог.