Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства» відбувся!

21 червня 2023, 8:09 am Автор

21 червня 2023 р. на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захист розпочався з привітання голови екзаменаційної комісії д.е.н. професорки кафедри економіки та підприємництва КНУТіД Ірини Мягких. Завідувачка кафедри Олена Ареф'єва та заступник декана ФЕБА Оксана Попович побажали випускникам успішного захисту, реалізації отриманих результатів у практичній діяльності та успіху в проходженні вступної кампанії на ОС "Магістр".

Кафедра економіки повітряного транспорту вітає випускників ОПП "Економіка підприємства" з успішним захистом та бажає подальших професійних та академічних здобутків!