Засідання науково-дослідного гуртка магістрів «Синергія» на кафедрі економіки повітряного транспорту

24 вересня 2024, 9:00 am Автор

23.09.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулось організаційне засідання науково-дослідного гуртка магістрів «Синергія».

В ході заходу координатортка науково-дослідного гуртка професорка кафедри Наталія Васюткіна ознайомила здобувачів вищої освіти з організаційними питаннями щодо діяльності гуртка у 2024/2025 н.р., з планом засідань гуртка, тематикою науково-практичних семінарів, можливостями участі в науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, конкурсах та заходах неформальної освіти, особливостями формування індивідуального плану розвитку здобувача.

Активна науково-дослідна діяльність сприяє формуванню загальних і спеціальних компетентностей майбутніх фахівців.