Зустріч зі стейкхолдером – провідним експертом аеродромної служби КП МА «Київ» (Жуляни)

17 січня 2024, 10:45 am Автор

17.01.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч зі стейкхолдером – провідним експертом аеродромної служби КП МА «Київ» (Жуляни) Іваном Рябухою до якої долучились здобувачі вищої освіти всіх рівнів та науково-педагогічні працівники кафедри.

В ході зустрічі обговорили питання щодо наявності та використання економічного потенціалу КП МА «Київ», стану використання активів, які обліковуються на балансі та проаналізували наявні і потенційні загрози і ризики діяльності, а також можливі перспективи розвитку в умовах повномасштабного вторгнення.

Зважаючи на актуальність обговорюваної тематики, спікеру було поставлено багато питань, як зі сторони здобувачів вищої освіти, так і зі сторони викладачів.

Щиро дякуємо спікеру за отримані нові знання та відкритість до співпраці !