11.11.2024 Шановні науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти та докторанти, представники підприємства, бізнес-структур, установ, урядових та громадських структур!

11 листопада 2024, 5:32 am Автор
Опубліковано в події

Шановні науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти та докторанти,

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ: НАУКОВІ ТЕЧІЇ ТА РІШЕННЯ», яка відбудеться 11 листопада 2024 року на базі Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету

Мета конференції полягає в науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень,які стосуються розробки та впровадження новітніх принципів, методів та моделей в системі управління розвитком економіки та процесами бізнес-адміністрування для підвищення якості прийнятих управлінських рішень в контексті сучасних проблем та протиріч глобалізації, моделювання складних систем різної природи, що забезпечує конкурентоспроможність суспільства та бізнесу у міжнародному цифровому просторі.

Участь у конференції: безкоштовна.

Матеріали приймаються до 6 листопада 2024 року

Реєстрація учасників та подача документів здійснюється за посиланням:

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua