Новини ФЕБА НАУ

Новини ФЕБА НАУ (472)

3-7 липня 2024 року в м. Рачіце (Чехія) на національному олімпійському центрі водних видів спорту Labe Arena проходив XV Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон». Загалом у змаганнях взяли участь понад 1,5 тисячі учасників з 16 країн. Команду України представили 220 спортсменів у різних вікових категоріях: юнаки (13-14 років), юніори (15-18 років), молодь (до 24 років), дорослі (19-39 років), мастерс 40+. мастерс 50+. мастерс 60+.

10-16 червня 2024 року на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

✨ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФЕБА✨

3 червня 2024, 11:14 am Автор

Випуск вже близько, і ви не знаєте, куди вступити?

Тоді приходьте на День відкритих дверей ФЕБА, де ми розповімо вам про наш факультет та всі його можливості!?

?05.06.2024
?4 корпус
⏰16:00

Що на вас чекає:

?Заряд позитиву від нашої студради та ТОСА (творче об'єднання студентів та аспірантів), а також студрада гуртожитку- вони зроблять все, щоб ви відчули себе чудово!
?Відповіді на всі ваші запитання від адміністрації факультету.
?Цікаві вікторини та призи на пам'ять.
?Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів

Не пропустіть шанс дізнатися більше про ФЕБА та зробити свій вибір!✅

Чекаємо на вас!✨

Сьогодні ми відзначаємо День Героїв.

24 травня 2024, 8:11 am Автор

День, коли вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.

Майбутні здобувачі Факультету економіки та бізнес-адміністрування, що вступлять на навчання для здобуття ОС «Магістр» за спеціальностями 076 «Підприємництво та торгівля» ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОПП «Фінанси та кредит» мають унікальну можливість паралельно навчатися на освітній програмі «Корпоративний фінансовий менеджмент» в Економічному університеті у Братиславі, отримавши по завершенню подвійний диплом (диплом НАУ та диплом Економічного університету у Братиславі).

Засідання Ради роботодавців

14 травня 2024, 1:13 pm Автор

14 травня 2024 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулося чергове засідання Ради роботодавців відповідно до затвердженого плану на 2024 рік.

Науково-педагогічні працівники Факультету економіки та бізнес-адміністрування, продовжуючи вже багаторічну традицію співпраці із Коледжем прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія) взяли участь у програмі Еразмус+

9 квітня заступник відповідального секретаря ПК НАУ Анна Марина та відповідальний секретар відбіркової комісії ФЕБА Олександр Чернишов зустрілися в онлайн-форматі з випускниками Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

Засідання Ради роботодавців ФЕБА

19 лютого 2024, 8:11 am Автор

19 лютого 2024 на факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулося чергове засідання Ради роботодавців відповідно до затвердженого плану на 2024 рік.

Протягом останнього тижня 2023 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) відбувались захисти магістерських робіт за освітніми програмами «Маркетинг» і «Міжнародний маркетинг», «Економіка підприємства» і «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Облік і аудит» та «Фінанси і кредит», «Підприємництво та бізнес-технології».