Новини ФЕБА НАУ

Новини ФЕБА НАУ (464)

Засідання Ради роботодавців ФЕБА

19 лютого 2024, 8:11 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

19 лютого 2024 на факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулося чергове засідання Ради роботодавців відповідно до затвердженого плану на 2024 рік.

Протягом останнього тижня 2023 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) відбувались захисти магістерських робіт за освітніми програмами «Маркетинг» і «Міжнародний маркетинг», «Економіка підприємства» і «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Облік і аудит» та «Фінанси і кредит», «Підприємництво та бізнес-технології».

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування було проведено святкову зустріч з учасникам органів студентського самоврядування!!!

Профорієнтаційна зустріч в НВК «Ерудит»

3 листопада 2023, 1:38 pm Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

3 листопада представники факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) провели профорієнтаційну зустріч для учнів-випускників НВК «Ерудит» м. Києва.

Традиційно восени Студентська рада Факультету економіки та бізнес-адміністрування (СР ФЕБА) зібрала творчих і креативних здобувачів вищої освіти НАУ на українські благодійні вечорниці. Цьогоріч «Студентські вечорниці» ще й відбулись в день української писемності та мови, а тому особливе місце в програмі виступів зайняли авторські вірші та пісні від студентства.

З днем української писемності та мови!

27 жовтня 2023, 12:03 pm Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

Колектив факультету економіки та бізнес-адміністрування вітає з днем української писемності та мови !!!  Викладачі й здобувачі вищої освіти ФЕБА долучились до Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності. А також ФЕБА  став учасником  Марафону Національного авіаційного університету з нагоди свята.

26 вересня 2023 р. здобувачі освіти першого року ОС Бакалавр ОПП "Міжнародна економіка" та "Економічна кібернетика" в межах вивчення дисципліни "Історія української державності та культури" та проекту "Як тебе не любити, Києве мій?" прийняли участь в ознайомчій екскурсії "Шляхами стародавнього Києва".

Дебют Першокурсників ФЕБА

13 жовтня 2023, 9:57 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

13 жовтня відбувся «Дебют Першокурсника-ФЕБА». Творчий конкурс між командами здобувачів 1 курсу ФЕБА традиційно проводиться за підтримки та наставництва Студентської ради й Творчого об’єднання студентів і аспірантів ФЕБА.

На кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки відбулись заходи присвячені  відзначенню річниці Слобожанського контрнаступу Збройних сил України. Куратори академічних груп, здобувачі, запрошені гості згадали події річної давності, пов’язані з визволенням Харківщини від російського агресора.

Студенти першого курсу ОПП Економіка підприємства працювали волонтерами на благодійних заходах які відбувалися в Києві на початку жовтня :

-1 жовтня взяли участь у Київському марафоні Незламності, в рамках якого відбувався збір коштів на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24.

-7 жовтня допомагали у благодійному забігу Race for the Cure організованим Фондом підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family, для підтримки українок, які під час війни борються з раком грудей.

Дякуємо за активну громадську позицію