НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ

НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ (128)

Завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва як член жюрі взяла активну участь в організації та проведенні Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями, що націлений на інтеграцію України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

На кафедрі економіки повітряного транспорту у період з 03.06 по 16.06 у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства» відбувалась практика.

14 та 15 червня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбувався захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства» перед державною екзаменаційною комісією у складі: Ірина Мягких, д.е.н., професор, професор кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну; Олена Ареф’єва, д.е.н., професор, завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту; Альона Ковальчук, к.е.н, доцент кафедри економіки повітряного транспорту, гарант ОПП «Економіка підприємства»; Анатолій Тофанчук, к.е.н., доцент, доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки, Наталія Кравчук, к.е.н., доцент, доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки.

03.06.2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася тематична година корпоративної культури до Дня захисту дітей, яку провела куратор групи ЕП-112б Катерина Антоненко.

На кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся захист звітів з переддипломної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого курсу.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенями вищої освіти «бакалавр» та «магістр», який було проведено на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

17.05.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч з директором Prima Lider Grup, членом Асоціації адвокатів Діаною Дрижаковою на тему: «Функціонування і розвиток бізнесу: юридичний аспект».

16.05.2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту за координації завідувачки кафедри Олена Ареф’євої та старшої викладачки кафедри Наталії Сафонік відбулось засідання наукового гуртка «Синергія» на тему: «Інноваційна інфраструктура  та стратегічні підходи до розвитку підприємств». До засідання долучились керівник гуртка Наталія Васюткіна та викладачі кафедри.

16 травня 2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту у межах дисципліни «Лідерство та креативна економіка» було проведено круглий стіл зі здобувачами вищої освіти «Ключі до успішного лідерства у креативній економіці» за координації професорки кафедри Наталії Васюткіної.
До круглого столу долучились завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти кафедри першого (бакалаврського) рівня.

8 травня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася тематична година корпоративної культури до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, яку провела куратор групи ЕП-112б Катерина Вікторівна Антоненко за участі завідувачки кафедри Ареф’євої Олени Володимирівни.