16 лютого на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки відзначили День Єднання.

Здобувачі та викладачі згадали історію створення цього свята та наголосили на важливості єдності українців, особливо в час збройної агресії росії проти української державності.

Як зазначила Кудлай Віра Григорівна, доцент кафедри, саме в єднанні — сила українського народу у відстоюванні свого права на свободу та гідність, у захисті свого майбутнього.

Головна мета Дня єднання — показати єдність нашого народу на тлі військової загрози. Наша єдність – у прагненні боротись за свою незалежність та свободу, розвиток за демократичними світовими стандартами.

Здобувачі, Молоток Єлизавета та  Книш Максим  представили змістовні презентації, в яких продемонстрували історичний контекст події та участь в ньому.