Шановні науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти та докторанти, представники підприємства, бізнес-структур, установ, урядових та громадських структур!

16 листопада 2023, 11:55 am Автор 
Опубліковано в події
Прочитано 1005 разів Останнє редагування П'ятниця, 27 жовтня 2023 12:03

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ: НАУКОВІ ТЕЧІЇ ТА РІШЕННЯ», яка відбудеться 16 листопада 2023 року на базі Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету

Мета конференції полягає в науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень, які стосуються розробки та впровадження новітніх принципів, методів та моделей в системі управління розвитком економіки та процесами бізнес-адміністрування для підвищення якості прийнятих управлінських рішень в контексті сучасних проблем та протиріч глобалізації, моделювання складних систем різної природи, що забезпечує конкурентоспроможність суспільства та бізнесу у міжнародному цифровому просторі.

Участь у конференції: безкоштовна.

Матеріали приймаються до 10 листопада 2023 року

Подача матеріалів на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація учасників здійснюється за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1Jgx4eLuCdZjj_b5GBJDiooEe9x8qGBUhl3DRFzqvrIo/edit

Деталі у інформаційному листі.

https://drive.google.com/drive/folders/14qCtPw6SDrcl877ghcqNSTxyrH2dicfp?usp=drive_link

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається