Участь у ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

20 листопада 2023, 10:16 pm Автор

16 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки прийняли участь у ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

16 листопада в онлайн форматі відбулося секційне засідання «Глобалізаційні тренди цифрової трансформації економіки».

Участь у засіданні секції брали вчені та молоді дослідники Національного авіаційного університету, Державного торгівельно-економічного університету, Київського національного університету технологій та дизайну, Національного університету «Чернігівська політехніка», Державного Податкового Університету, Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Слід відзначити доповідь доцента кафедри к.е.н. Інесси Міхно на тему «Управління інноваційними змінами в Україні з метою впровадження циркулярної економічної системи», яка викликала бурхливе обговорення.

Цікавими були роботи здобувачів вищої освіти Ірини Юсюк про можливості використання нейромережних моделей у формування монетарної політики країни та Олександра Бронського щодо світового досвіду реалізації антикризових заходів монетарної політики. Ольга Левківська розповіла про розумну економіку в Україні. Представлені на конференції доповіді супроводжувалися активною науковою дискусією та мали позитивну оцінку наукової спільноти.