Захист кваліфікаційних робіт магістрів кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ОПП «Економічна кібернетика».

28 грудня 2023, 11:01 am Автор
Прочитано 123 разів Останнє редагування Четвер, 28 грудня 2023 11:10

26 грудня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів  кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ОПП «Економічна  кібернетика». Реалії військового стану вносять корегування й до процедури  захисту.

Здобувачі з вірою у ЗСУ мужньо захищали результати власних  наукових досліджень в бомбосховищі НАУ під час дії сигналу «повітряна  тривога».  Зовнішні обставини лише надали впевненості та рішучості здобувачам  освіти, вони продемонстрували високий рівень підготовки та вміння  презентувати результати власних досліджень. Майбутні фахівці з  економічної кібернетики презентували дослідження з моделювання рівня  економічного боргу та прогнозування поведінки крипто валюти, оптимізації  процесів управління фінансовими установами та цифрової трансформації,  використання сучасних інноваційних технологій в діяльності суб’єктів  господарювання.  Відзначаючи рішучість та впевненість здобувачів освіти, рівень їх  фахової та професійної підготовки, члени екзаменаційної комісії побажали  майбутнім спеціалістам в галузі економічної кібернетики не зупинятися на їх  професійному шляху, з такою ж наснагою та цілеспрямованістю  використовувати набуті в університеті знання та фахові компетенції в  професійній діяльності задля відновлення України!