Заповіт Великого Кобзаря Тараса Шевченка в сучасному баченні студентів та викладачів ФЕБА

10 березня 2023, 10:12 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 232 разів Останнє редагування П'ятниця, 10 березня 2023 22:17

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) було проведено зустрічі викладачів і студентів до дня народження Тараса Григоровича Шевченка – Великого українського письменника.

Наставники академічних груп кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА провели зі здобувачами вищої освіти тематичні години корпоративної культури, на яких обговорили літературний спадок Тараса Шевченка, його вірші та актуальність його сів у сучасній боротьбі українського народу за незалежність у війні із окупантами.

Кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА проведено круглий стіл «День народження Т.Г.Шевченка – великого Кобзаря». Модератор заходу, старший викладач кафедри Жанна Василівна Максименко, при відкриті круглого столу розповіла про символ незламності українського народу, основоположника української літератури - Т.Г.Шевченка, який своїм життям став прикладом служіння українському народові. Жанна Василівна завершила своє вступне слово декламуванням вірша «Мені однаково чи буду». Під час заходу, сторінки життя Кобзаря гортали такі здобувачі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова справа» як:

Рудий Дмитро виступив із доповіддю: «Т.Г. Шевченко життя, творчість та спадщина» та віршем «Думи мої»

Наркевич Аліна презентувала: «Життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка» й продекламувала вірш «Думка».

Галавська Галина виступила із доповіддю на тему «209 років з дня народження Тараса Шевченка».

Вшанування пам’яті видатного поета, прозаїка, художника, політичного і громадського діяча, дозволяють нам краще осягнути минуле,  зрозуміти сучасні події та зазирнути у майбутнє. Звертаючись до творчості Кобзаря, ми щоразу по новому осмислюємо його твори, знаходимо нові грані його особистості, вчимося символам незламності духу та ліричній ніжності.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається