Зустріч аспірантів-економістів з провідним науковим співробітником Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи.

1 травня 2023, 11:48 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 280 разів Останнє редагування Понеділок, 01 травня 2023 11:53

28 квітня 2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) в рамках занять з дисципліни «Управління знаннями»  відбулась гостьова лекція  з провідним науковим співробітником відділу проблем соціального капіталу  Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи, к.е.н., доц. Терон Іриною Василівною на тему: «Соціальний капітал як домінанта розвитку економіки знань» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

В ході обговорення Ірина Терон розкрила взаємозв’язок між соціальним капіталом, освітою і соціально-економічним розвитком суспільства, закцентувала увагу на властивостях капіталу, особливостях соціального капіталу в різні періоди становлення економіки знань, його напрямах впливу на взаємодію в процесі інноваційної діяльності, формах та способах організації праці в економіці знань.

Дякуємо пані Ірині за цікаву лекцію. Такого виду заняття сприяють наданню додатково досвіду, розширенню меж розуміння економіки знань, більш глибинного значення ролі соціального капіталу.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається