Новини ФЕБА НАУ

Новини ФЕБА НАУ (469)

Сьогодні ми відзначаємо День Героїв.

24 травня 2024, 8:11 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

День, коли вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.

Засідання Ради роботодавців

14 травня 2024, 1:13 pm Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

14 травня 2024 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулося чергове засідання Ради роботодавців відповідно до затвердженого плану на 2024 рік.

Майбутні здобувачі Факультету економіки та бізнес-адміністрування, що вступлять на навчання для здобуття ОС «Магістр» за спеціальностями 076 «Підприємництво та торгівля» ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОПП «Фінанси та кредит» мають унікальну можливість паралельно навчатися на освітній програмі «Корпоративний фінансовий менеджмент» в Економічному університеті у Братиславі, отримавши по завершенню подвійний диплом (диплом НАУ та диплом Економічного університету у Братиславі).

Науково-педагогічні працівники Факультету економіки та бізнес-адміністрування, продовжуючи вже багаторічну традицію співпраці із Коледжем прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія) взяли участь у програмі Еразмус+

9 квітня заступник відповідального секретаря ПК НАУ Анна Марина та відповідальний секретар відбіркової комісії ФЕБА Олександр Чернишов зустрілися в онлайн-форматі з випускниками Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

Засідання Ради роботодавців ФЕБА

19 лютого 2024, 8:11 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

19 лютого 2024 на факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулося чергове засідання Ради роботодавців відповідно до затвердженого плану на 2024 рік.

Протягом останнього тижня 2023 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) відбувались захисти магістерських робіт за освітніми програмами «Маркетинг» і «Міжнародний маркетинг», «Економіка підприємства» і «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Облік і аудит» та «Фінанси і кредит», «Підприємництво та бізнес-технології».

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування було проведено святкову зустріч з учасникам органів студентського самоврядування!!!

Профорієнтаційна зустріч в НВК «Ерудит»

3 листопада 2023, 1:38 pm Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

3 листопада представники факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) провели профорієнтаційну зустріч для учнів-випускників НВК «Ерудит» м. Києва.

Традиційно восени Студентська рада Факультету економіки та бізнес-адміністрування (СР ФЕБА) зібрала творчих і креативних здобувачів вищої освіти НАУ на українські благодійні вечорниці. Цьогоріч «Студентські вечорниці» ще й відбулись в день української писемності та мови, а тому особливе місце в програмі виступів зайняли авторські вірші та пісні від студентства.