КАФЕДРА ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

КАФЕДРА ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ (60)

5 червня 2023 року на засіданні кафедри фінансів, обліку та оподаткування факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ відбувся конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

 Восьме травня - день, що назавжди залишиться в наших серцях. В серцях українців «День пам’яті та примирення».

Проведення круглого столу, присвяченого проблемам фінансів, обліку, аудиту та оподаткування в авіації, з нагоди святкування 90 – річчя НАУ

Українську вишиванку часто називають кодом нації. Залежно від історичного регіону України деталі та тематика орнаменту вишиванок відрізняються. Тому за зашифрованими у ній символами можна визначити регіон походження її власника. День вишиванки – не офіційне й відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято.

Зустріч з нагоди 150іччя Миколи МІХНОВСЬКОГО

10.05.2023 р. на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування була проведена гостьова лекція нашої випускниці 2018 року спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ОПП «Облік і аудит» освітнього ступеня «Магістр» Іванової Анни Миколаївна. Отримані під час навчання на кафедрі освітні компетенції, знання англійської мови, власні прагнення та практичний досвід дозволили їй зробити успішну кар’єру в аутсорсинговій компанії «Інфопульс». Сферою професійних інтересів Анни Миколаївни протягом п’ятирічного періоду було надання бухгалтерських послуг фізичним особам – підприємцям (ФОП), облікова підтримка зовнішньоекономічної діяльності, фінансовий контролінг і моніторинг тощо.

       04.05.2022 викладачем кафедри фінансів, обліку та оподаткування Тетяною ГАВРИЛКО (к.е.н., доцент) для здобувачів групи ФК-114М було проведено планову  відкриту лекцію на тему «Інвестиційне забезпечення інноваційної діяльності у фінансовій сфері» у межах робочої програми навчальної дисципліни «Інновації у фінансовій сфері».

 Здобувачі та викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування 04.05.2023 прийняли участь в міжуніверситетському вебінарі, організованому на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса кафедрою обліку, аналізу і аудиту, очолюваною доктором економічних наук, професором Іоніним Євгеном Євгеновичем. Захід отримав широкий розголос серед здобувачів та викладачів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

 

01.05.2023 на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування відбулася лекція Головного  спеціалісту відділу судової влади Департаменту контролю органів судової влади та правоохоронної діяльності  Рахункової палати України кандидата економічних наук  Шевченка Володимира Володимировича  на тему «Соціально -етичні  засади  діяльності Рахункової Палати України». У лекції було докладно висвітлено положення Міжнародного стандарту для вищих органів аудиту ISSAI 130 «Кодекс етики», ризики та заходи контролю, а також Правила професійної етики посадових осіб Рахункової палати України.

25.04.2023 р. на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування була проведена гостьова лекція нашої випускниці спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ОПП «Облік і аудит» освітнього ступеня «Магістр» 2018 року Лук’яненко Ольги. Зараз вона працює як фізична особа-підприємець з надання бухгалтерських та аудиторських послуг малому бізнесу та міжнародній компанії.