Розширене засідання кафедри маркетингу - обговорення результатів дисертації Нагиєвої Айсель Ізмаїл гизи

31 травня 2023, 9:27 pm Автор
Прочитано 234 разів Останнє редагування Середа, 31 травня 2023 21:32

На кафедрі маркетингу ФЕБА відбулось розширене засідання кафедри, де було обговорено наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації здобувачки третього рівня вищої освіти Нагиєвої Айсель Ізмаїл гизи на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 075 «Маркетинг» на тему: «Формування маркетингового інструментарію розвитку ринку зелених товарів та послуг в парадигмі сталого розвитку».

Науковий керівник роботи – д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу, декан факультету економіки та бізнес-адміністрування Смерічевський Сергій Францович.
Науковий семінар проведено англійською мовою.

Рецензентами виступили:
Жамойда Олексій Анатолійович, д.е.н., доцент, професор кафедри маркетингу;
Сімахова Анастасія Олексіївна, д.е.н., професор, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки;
Сібрук Віктор Леонідович, к.е.н., доцент, доцент кафедри маркетингу.

За результатами наукового семінару прийнято рішення рекомендувати дисертаційну роботу до захисту у разовій спеціалізованій вченій раді.