День пам’яті дітей, загиблих в результаті збройної агресії Російської Федерації проти України

5 червня 2023, 3:41 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 337 разів Останнє редагування Понеділок, 05 червня 2023 15:50

2 червня на ФЕБА НАУ кафедрою маркетингу проведено тематичний захід, присвячений Дню пам’яті дітей, загиблих в результаті збройної агресії Російської Федерації проти України.

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. На жаль, День захисту дітей-2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни.
Другий рік поспіль 4 червня ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули в результаті збройної агресії росії проти України. Ще з 2014 року наймолодші українці стали свідками жорстокості, болю та смерті.
Станом на ранок 2 червня більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії росії. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеню тяжкості.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 462, Харківській - 279, Київській - 128, Херсонській - 103, Запорізькій - 91, Миколаївській - 89, Дніпропетровській - 74, Чернігівській - 71, Луганській - 67.
Тож схилімо низько голови в скорботі та пам’яті сотень маленьких ангелочків, які тепер тримають небо над Україною. Світла пам’ять та вічний спокій!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua