До дня Кібернетика кафедрою бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА проведено веб-квест

23 травня 2023, 12:30 pm Автор

22 травня 2023 року на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) відбувся науково-просвітницький захід, присвячений дням Науки та Кібернетики. З вітальними словами до викладачів та здобувачів вищої освіти ФЕБА звернулись завідувачка кафедри Наталія Касьянова та заступниця декана ФЕБА Ольга Вовк.

На зустрічі студенти-старшокурсники поділилися досвідом навчання за освітньою програмою «Економічна кібернетика» із першокурсниками ФЕБА, розповіли власне бачення майбутніх перспектив професії кібернетика. Першокурсники підготували змістовні презентації про легендарних вітчизняних та закордонних науковців-кібернетиків. Здобувачі вищої освіти  1 і 2 курсів економічної спеціальності виступили з презентаціями, в яких висвітили життєвий і науковий шлях Норберта Вінера, Євгена Лебедєва, Миколи Амосова. Наприкінці заходу здобувачам було запропоновано спортивно-інтелектуальне змагання – веб-квест. За результатами веб-квесту було підбито підсумки та визначено переможців.

Педагогічний колектив кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА привітав студентство із святом і побажав нових наукових звершень і здобутків.