До Днів Науки ФЕБА проведено науковий семінар «Синергія науково-дослідної та навчальної роботи як підґрунтя формування сучасних фахівців»

24 травня 2023, 12:38 pm Автор

В рамках відзначення Днів Науки ФЕБА 23 травня 2023 року на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування для здобувачів вищої освіти було проведено науковий семінар «Синергія науково-дослідної та навчальної роботи як підґрунтя формування сучасних фахівців», присвячений 90-річчю Національного авіаційного університету.

До заходу долучились заступниця декана факультету економіки та бізнес-адміністрування Ольга Вовк, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти.

У своїй доповіді старша викладачка кафедри Наталія Сафонік окреслила особливості поєднання наукової та навчальної роботи здобувачів вищої освіти. Такий синергізм розвиває критичне мислення, формує інноваційну особистість, сприяє розвитку лідерських якостей, слугує оптимізації навчального процесу, сприяє ефективнішому формуванню дослідницької та фахової компетентності здобувачів вищої освіти, інноваційних здібностей, здатності навчатися протягом життя Учасники семінару мали змогу почерпнули для себе інформацію, що буде корисною в процесі навчання та здійснення наукових досліджень.

Синергія навчання, досліджень та інновацій стала прикметною рисою сучасної європейської освіти!