Тематична година корпоративної культури до Дня захисту дітей

3 червня 2024, 12:18 pm Автор

03.06.2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася тематична година корпоративної культури до Дня захисту дітей, яку провела куратор групи ЕП-112б Катерина Антоненко.

День захисту дітей Україна щорічно відзначає 1 червня, як і в усьому світі. У нашій країні цю дату святкують із 1998 року.

На жаль, цього року День захисту дітей в Україні знову проходить в умовах війни - вона торкнулася життя кожного маленького українця. Від початку повномасштабного вторгнення сотні тисяч дітей змушені тимчасово жити за межами України, десятки тисяч годинами проводять час у сховках, перечікуючи повітряні тривоги, тисячі діток живуть у зоні бойових дій, невідомо, скільки українських дітей викрали та вивезли за межі країни. У це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.