Зустріч з директором Prima Lider Grup, членом Асоціації адвокатів Діаною Дрижаковою

17 травня 2024, 10:35 am Автор 
Прочитано 57 разів

17.05.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч з директором Prima Lider Grup, членом Асоціації адвокатів Діаною Дрижаковою на тему: «Функціонування і розвиток бізнесу: юридичний аспект».

В ході зустрічі учасники обговорили ряд ключових аспектів, які стосуються правового середовища функціонування підприємств. Значна увага була приділена основним аспектам реєстрації та оптимальному вибору правової форми з урахуванням податкових та юридичних аспектів. Під час обговорення акцентувалася увага на ризиках та відповідальності, а також на методах їх запобігання та вирішення. Крім того, учасники обговорили важливість ведення документації та виконання правових норм для забезпечення стабільності та успішності бізнесу в довгостроковій перспективі.

На завершення, були висловлені думки про необхідність постійного вдосконалення та адаптації до змін у законодавстві та бізнес-середовищі загалом та наголошено на важливості розуміння базових правових принципів для бізнесу.

Зустріч виявилася дуже плідною, чим завдячуємо спікеру, і сподіваємося продовжувати обговорювати ці важливі питання на майбутніх заходах.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається