Традиційна ХІV Міжнародна конференція «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами» відбулась на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА

14 квітня 2023, 9:08 am Автор
Прочитано 203 разів Останнє редагування Понеділок, 17 квітня 2023 09:16

13.04.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулось пленарне засідання ХІV МНПК «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами».

З вітальними словами до науковців та молодих вчених звернулись:

Сергій Смерічевський – д.е.н., професор, декан факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ;

Олена Ареф’єва – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА НАУ;

Тетяна Лепейко, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та бізнесу, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;

Орест Колещук – д.е.н., доцент, завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка»;

Володимир Щелкунов – д.е.н., професор, Президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати;

Юрій Драчук, – д.е.н., професор, Інститут економіки промисловості НАН України.

Ольга Мних – д.е.н., професор, Національний університет «Львівська політехніка».

Також до заходу долучились завідувачка аспірантури та докторантури Національного авіаційного університету, доктор наук з державного управління, професор Анжела Лелеченко, завідувачка кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії, д.е.н., професор Вікторія Прохорова, завідувачка кафедри економіки Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського, д.е.н., професор Ольга Маслак, професорка кафедри управління фінансами, облікової аналітики та моніторингу бізнесу Українського державного університету науки і технологій, д.е.н., доцент Світлана Мушникова.

На пленарному засіданні з науковими доповідями виступили:

Олена Ареф’єва – д.е.н., професор, завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту із доповіддю «Сучасні економічні моделі успіху в креативній економіці» (НАУ).

Анастасія Сімахова – д.е.н., доцент, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки із доповіддю «Сучасні тренди глобальної соціалізації» (НАУ).

Ірина Геєць – к.е.н., доцент із доповіддю «Стратегічні напрями розвитку світового авіаційного транспорту» (Мельнбурнський королівський технологічний університет, Австралія).

Саміра Пілецька – д.е.н., доцент, професор кафедри економіки повітряного транспорту із доповіддю «Забезпечення економічного зростання в умовах війни» (НАУ).

Вікторія Чобіток – д.е.н., професор із доповіддю «Концептуальні аспекти ефективного маркетингового управління конкурентоспроможністю економічних систем» (Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків).

Олеся Сунцова – д.е.н., професор, із доповіддю «Econometric Forecasting of Academic Management in the Face of Uncertainty of Hostilities» (Державний податковий університет, м. Ірпінь).

Владислав Храпач, здобувач третього (освітньо-наукового рівня) вищої освіти із доповіддю «Штучний інтелект в аспекті проблем використання в стратегічному плануванні» (НАУ).

Незважаючи на те, що пленарне засідання конференції відбулось в онлайн форматі, це не стало на заваді науковій спільноті поширенню наукової практики та плідній дискусії протягом заходу.