«100-років українізації: помилки минулого та виклики сучасності!» - година корпоративної культури для здобувачів ФЕБА

7 квітня 2023, 8:12 am Автор
Прочитано 115 разів Останнє редагування Середа, 12 квітня 2023 08:15

7 квітня 2023 р. старшим наставником кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Альоною Ковальчук була проведена кураторська година присвячена 100-річчю із часу початку політики «українізації» - заходів на підтримку розвитку української мови.

До зустрічі долучились заступниця декана Ольга Вовк, викладачі кафедри Наталія Васюткіна, Саміра Пілецька, Марія Андрієнко, Наталія Сафонік, Тетяна Сімкова та здобувачі вищої освіти кафедри.

Сьогодні українська мова є важливим елементом формування свідомого громадянського суспільства, а українізація, як ніколи, має стати громадською позицією кожного свідомого українця.

Тож долучаймось до її процесів із врахуванням помилок минулого.

Україна починається з кожного з нас !