Відкрита пара доцентки кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Аксенії Каї із навчальної дисципліни «Комунікативна економіка»

5 квітня 2023, 12:11 pm Автор

04.04.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулось відкрите лекційне заняття доцентки кафедри Аксенії Каї із навчальної дисципліни «Комунікативна економіка» на тему «Невербальні засоби ділової комунікації». На заняттях були присутні заступниця декана Ольга Вовк, методистка навчального відділу Алла Вітусевич та науково-педагогічні працівники кафедри Альона Ковальчук, Наталія Сафонік, Тетяна Сімкова. Лекційне заняття було проведено дистанційно, із використанням інструментів для спільної роботи та дистанційного навчання від компанії Google, який використовується в НАУ, зокрема, сервісу Google Meet. В ході лекції матеріал викладено відповідно до чітко розробленого плану. Лекція проведена із дотриманням принципів систематичності і послідовності, науковості, наочності, активності й самостійності, доступності. Активна роль лектора забезпечувалась шляхом зворотного зв’язку із здобувачами вищої освіти, що сприяло активізації їх мислення. Лекційне заняття проведено на високому рівні із дотриманням всіх навчально-методичних вимог.