Відкрита пара завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту Ареф’євої О.В. з дисципліни «Стратегічне управління та інноваційний розвиток підприємства»

5 квітня 2023, 12:08 pm Автор
Прочитано 146 разів Останнє редагування Понеділок, 10 квітня 2023 12:11

04.04.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулось відкрите лекційне заняття завідувачки кафедри Олени Ареф’євої із навчальної дисципліни «Стратегічне управління та інноваційний розвиток підприємства». На занятті були присутні декан факультету економіки та бізнес-адміністрування Сергій Смерічевський, заступниці декана Ольга Вовк та Оксана Попович, методистка навчального відділу Алла Вітусевич та науково-педагогічні працівники кафедри Наталія Васюткіна, Саміра Пілецька, Тетяна Сімкова, Альона Ковальчук, Наталія Сафонік. Лекційне заняття буле проведено дистанційно, із використанням сервісу Google Meet, відповідно до розкладу та за чітко розробленим планом. У процесі викладення лекції лекторка послідовно та систематично представила і пояснила навчальний матеріал. В ході лекції вдало використано демонстраційний матеріал, підготовлений у вигляді презентації, що розкривала актуальний матеріал з теми. Активізація мислення здобувачів вищої освіти протягом заняття здійснювалась шляхом висування проблемних питань та їх обговорення в ході лекції, що сприяло активній взаємодії та формуванню доброзичливої атмосфери.