Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Економіка і організація інноваційної діяльності»

9 жовтня 2023, 9:31 am Автор

09.10.2023 в межах навчальної дисципліни «Економіка і організація інноваційної діяльності» для здобувачів 4 курсу спеціальності 051 «Економіка» ОС «бакалавр» денної форми навчання доцентом кафедри економіки повітряного транспорту Марією Андрієнко було проведено відкрите лекційне заняття на тему «Управління інноваційними процесами».

У межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито особливості менеджменту на стадіях життєвого циклу інновацій, визначено об’єктивну необхідність і поняття управління суб’єктами інноваційної діяльності, охарактеризовано функції управління інноваційною діяльністю, розкрито специфіку та особливості організації управління дослідженнями, розробками та впровадженням інновацій, ключові аспекти оперативного менеджменту, узагальнено проблеми та завдання оперативного менеджменту на всіх стадіях життєвого циклу інновацій.

Значну увагу приділено особливостям організаційних структур управління інноваційною діяльністю та принципам і етапам процесу побудови організаційних структур управління інноваційною діяльністю з метою обґрунтованого вибору організаційних структур управління інноваційною діяльністю на стадіях життєвого циклу інновацій.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, який включав фото-матеріали із зазначеної тематики, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Лекція досягла своєї мети, проведена на високому науково-теоретичному і методичному рівнях та відповідає сучасним вимогам закладу вищої освіти.

Заняття одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм лектора, вміння зосередити увагу студентів на головних положеннях матеріалу лекції, створити робочу та творчу атмосферу.