Засідання наукового гуртка аспірантів «Дослідження напрямів розвитку економічних систем »

10 жовтня 2023, 9:28 am Автор

10.10.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулось організаційне засідання науково-дослідного гуртка аспірантів «Дослідження напрямів розвитку економічних систем » на тему: «Організація роботи у 2023/2024 н.р.» На порядку денному обговорили питання щодо можливостей участі в науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, конкурсах та заходах неформальної освіти.

Координаторка науково-дослідного гуртка професорка кафедри Наталія Васюткіна ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями формування індивідуального плану розвитку здобувача, закцентувала увагу на тому, що таке індивідуальний план розвитку (ІПР), які є складові ефективного ІПР, обґрунтувала його важливість в контексті формування двох груп ключових знань і вмінь – hard skills і soft skills.

Активно спланована науково-дослідна діяльність сприяє формуванню загальних і спеціальних компетентностей майбутніх фахівців.