20 травня 2024, 7:10 am Автор

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенями вищої освіти «бакалавр» та «магістр», який було проведено на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Переможницями Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства» стали:

– за ступенем вищої освіти «бакалавр» – Ватащук Владислав (диплом ІІІ ступеня);

– за ступенем вищої освіти «магістр» – Селемонка Георг (диплом ІІ ступеня);

– за ступенем вищої освіти «бакалавр» у номінації «за актуальність теми дослідження» - Кривіцька Анастасія;

– за ступенем вищої освіти «бакалавр» у номінації «за доцільне застосування сучасних методів дослідження» - Дученко Єлизавета;

– за ступенем вищої освіти «магістр» у номінації «за вагому практичну значимість роботи» - Годун Владислав;

– за ступенем вищої освіти «магістр» у номінації «за застосування економіко-математичних методів» - Міщенко Віра.

Пишаємось нашими здобувачами вищої освіти та їх науковими керівниками –  завідувачкою кафедри Оленою Ареф'євою, професоркою кафедри Наталією Васюткіною, доцентками кафедри Марією Андрієнко, Тетяною Сімковою та Альоною Ковальчук та старшою викладачкою кафедри Наталією Сафонік.

Найщиріші вітання переможцям та їх науковим керівникам ! Бажаємо подальших перемог, творчої наснаги та професійного зростання !