Тематична година корпоративної культури до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня 2024, 7:07 am Автор

8 травня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася тематична година корпоративної культури до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, яку провела куратор групи ЕП-112б Катерина Вікторівна Антоненко за участі завідувачки кафедри Ареф’євої Олени Володимирівни.

29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.

Нині спадкоємицею сталінського режиму є російська федерація, яка продовжує привласнювати перемогу над нацизмом, маніпулює власними громадянами і намагається залякати світ. Але сьогодні світове співтовариство має змогу спертися на гіркий досвід та історичні уроки Другої світової війни для прийняття адекватних безпекових рішень, зокрема щодо російської агресії проти України.