Засідання науково-дослідного гуртка «Дослідження напрямів розвитку економічних систем»

29 квітня 2024, 7:03 am Автор

29.04.2024 року відбулось чергове засідання науково-дослідного гуртка «Дослідження напрямів розвитку економічних систем» на тему: «Стратегічні тенденції розвитку економічних процесів».

З доповідями виступили Зібницький Ілля, Біліченко Максим, Борис Шонія, Артур Ніколаєнко, Денис Косенков, Павло Вовк. Відбулась наукова дискусія до якої долучились завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва, науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти третього (PhD) рівня.

Обговорили нагальні питання в дослідженнях тенденцій розвитку економічних процесів, які вимагають аналізу різноманітних аспектів, що впливають на економічну динаміку, зокрема вплив соціальних процесів на економічні системи, актуальність і різновиди моделей економічного зростання, вимоги та ключові питання взаємовигідного партнерства і його стратегічної ролі в сучасних умовах розвитку економічних процесів.

Керівник гуртка, професорка Васюткіна Наталія, подякувала доповідачам, всім здобувачам, науковим керівникам, гаранту програми за креативний простір, який був організований в цьому навчальному році, змістовні доповіді, творчий підхід до досліджуваних тем, розкриття суті питань. Бажаємо всім подальших здобутків на навчально-науковій ниві!