Яскраві емоції студентів від зустрічі з психологом-блогером Спартаком Суботтою.

24 березня 2023, 8:44 am Автор
Прочитано 215 разів Останнє редагування Середа, 29 березня 2023 08:59

Студентська рада факультету економіки та бізнес-адміністрування (СР ФЕБА) з підтримкою адміністрації університету та факультету 24 березня організувала відкриту лекцію відомого психолога-блогера Спартака Субботи, кандидата психологічних наук, члена Української академії наук. За рекордні 11 хвилин он-лайн реєстрації студенти НАУ заповнили Актовий зал та підготували питання до спікера.

Зустріч розпочали проректорка з гуманітарної політики та інновацій НАУ Світлана Тімкіна та заступниця декана з інформатизації, наукової та виховної роботи ФЕБА, в.о. голови СР НАУ і ФЕБА Сніжана Думбрава та голова

ТОСА ФЕБА Алла Наумович, які поспілкувались з студентами щодо навчального процесу і перспективних планів, нагадали правила поведінки при повітряній тривозі.

Спартак Суббота розкрив особливості поведінки при професійному вигорянні, змотивував студентів до саморозвитку, пояснив як функціонує нервова система людини у кризових і безпекових викликах. На завершення зустрічі спікер отримав подарунки від НАУ та вдячність присутніх.