Запрошуємо спільноту НАУ взяти участь у ХІV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами»

29 березня 2023, 9:28 am Автор
Прочитано 192 разів Останнє редагування Середа, 29 березня 2023 09:42
В НАУ проходитиме ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами», присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету.

Захід буде проведено 13-14 квітня 2023 року на базі кафедри економіки повітряного транспорту Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету. Місце проведення: https://meet.google.com/wjo-rjmg-jgc, початок роботи конференції о 10:00.

Участь та публікація тез доповіді безкоштовна.
Для участі у конференції необхідно до 3 квітня 2023 року :
1. Зареєструватись за посиланням, або надати інформацію (П.І.П., установа, контакти, напрям конференції, форма участі, назва тез доповіді) у вигляді окремого файлу.
2. Надати тези доповіді (англійською або українською) в електронному вигляді.
Вимоги до матеріалів.