Засідання секції «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації» XI Всесвітнього конгресу «Авіація в XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології».

26 вересня 2024, 10:36 am Автор

Незважаючи на складні зовнішні виклики 26 вересня на факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбулось засідання секції «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації» XI Всесвітнього конгресу «Авіація в XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології».

Захід розпочався із вступного слова в.о. декана факультету Оксани Попович. Продовжила засідання доповідь завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту Олени Ареф’євої, яка закцентувала увагу на основних аспектах компаративної економіки.
Цей захід об’єднав провідних фахівців та експертів галузі, які поділися ідеями щодо глобальних тенденцій у галузі безпеки авіації та космічних технологій, а також обговорити результати досліджень та найкращі практики в цих галузях.
Висловлюємо щиру подяку науковцям, викладачам, практикам і студентам за виявлений інтерес до заходу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю !