Досягнення у спорті!

25 березня 2023, 10:55 am Автор
Прочитано 143 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:06

Цього разу ми маємо честь представити вам нашу студентку Анжеліку Канєвську, яка здобула значну кількість нагород у спорті. Пишаємося тим, що Анжеліка Канєвська здобула золоту медаль на Чемпіонаті нації, який відбувся у Варшаві, Польща.

Це підтверджує, що вона - справжній чемпіон, який гідно представляє нашу країну та наш університет на міжнародній арені.

Але це не все! У 2022 році вона також здобула перше місце на Кубку Президента серед юнаків. Її успіх продовжився у 2023 році, коли вона стала переможцем Кубку України серед юніорів. До цього, у 2022 році, Анжеліка Канєвська також вразила своїм виступом, завоювавши золото на Кубку України серед юнаків. Не можна забути і про її срібну медаль на Чемпіонаті України 2021 року, яка була однією з перших її великих перемог.

Ми вражені віддачею та зусиллями Анжеліки у прагненні до успіху. Вона - джерело натхнення для всіх нас і живий приклад того, що наполегливість, праця та зосередженість можуть допомогти досягти вершин у спорті. Ми щиро вітаємо Анжеліку із цими визначними досягненнями та побажаємо їй натхненя та успіхів у майбутніх змаганнях!