Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

6 червня 2023, 10:51 am Автор 
Прочитано 39 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:11

02.06.2023 р. відбулося підведення підсумків Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

За спеціальністю 051 «Економіка» було представлено 102 наукових роботи студентів зі всіх куточків світу, а перше місце посів здобувач освіти 4го курсу НАУ освітньої програми «Економічна кібернетика» Вадим Попов з дослідженням на тему «Фактори економічного зростання і їх моделювання методами інтелектуального аналізу даних (на прикладі країн світу» під керівництвом д.е.н., професора кафедри БАЦЕ Тельнової Г.В.

З метою обґрунтування засад політики економічного росту у період посткризового відновлення економіки Вадим провів ґрунтовне дослідження ключових факторів, що впливають на економічне зростання на основі даних зі 119 країн світу та із застосуванням методів інтелектуального аналізу даних (загальні дерева класифікації та регресії (CART) і асоціативні правила) та розробив моделі економічного росту, довів його детермінанти та потенційний вплив рішень державного уряду на ріст економіки країни. 

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається