Доцентка Факультету економіки та бізнес-адміністрування Кудлай Віра Григоріївна виступила з доповіддю на круглому столі XХVI Міжнародної науково-практичної конференції

13 жовтня 2024, 12:35 pm Автор 
Прочитано 168 разів

В рамках міжнародного проєкту EuSANU Еразмус+ Модуль Жан Моне на базі Університету імені Альфреда Нобеля був проведений круглий стіл за секцією "Нова архітектура європейської безпеки в сучасних геостратегічних реаліях" .

Доцентка Факультету економіки та бізнес-адміністрування Кудлай Віра Григоріївна виступила з доповіддю на  круглому столі за секцією "Нова архітектура європейської безпеки в сучасних геостратегічних реаліях" на XХVI Міжнародної науково-практичної конференції "Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях". У своїй доповіді «Сучасні тренди розвитку міжнародного ринку праці» доцентка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки факультету економіки та бізнес-адміністрування Кудлай В.Г. презентували результати наукового дослідження, проведеного за допомогою методів системного аналізу.

В своєму виступі доповідачка зазначила, що в умовах розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, диджиталізації всіх сфер та галузей міжнародної економіки відбуваються зміни у формах й характері взаємовідносин між усіма суб’єктами міжнародного ринку праці, а саме між роботодавцями, найманими працівниками, державними органами як на мікро- так і на макро- і меза-рівнях. Кардинальні зміни відбуваються також у світоглядних установках, а також у пріоритетах як працівників, так і роботодавців в процесі виробничих і трудових відносин.

В науковій дискусії взяли участь Федулова С.О, доктор економічних наук, професор., А.С. Магдіч, кандидат економічних наук, доцент. Тема доповіді викликала жваву дискусію серед інших учасників конференції, що свідчить про актуальність теми та необхідності подальших наукових пошуків.

Колектив кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки запрошує до наукової співпраці  провідні наукові установи та вищі навчальні заклади з метою об’єднання зусиль наукової спільноти задля створення інноваційних рішень та розвитку наукової потенціалу.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається