Впровадження інноваційних технологій в освітній процес на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки доцентом кафедри Кудлай Вірою

13 жовтня 2024, 12:31 pm Автор

Цифровий світ змінюється швидше ніж публікуються результати науковий досліджень в підручниках та посібниках.

Щоб не наздоганяти бурхливий розвиток інноваційних технологій, а здобувачі мали змогу отримувати якісну європейську освіту доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Кудлай Віра Григоріївна активно впроваджує у своїй педагогічній діяльності сучасні інноваційні розробки ГО «Product IT Foundation for Education» та кофаундингової IT-компанії «Genesis» у співпраці зі студією онлайн-освіти «EdEra» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України.

Так здобувачі-магістри освітньо-професійна програми «Підприємництво та бізнес-технології» проходять практичні заняття на інтерактивній платформі STRUM, що дозволяє отримати та відшліфувати практичні скіли у створенні та розвитку ІТ-продуктів. Курс включає 11 інтерактивних модулів на онлайн-платформі та 7 занять у безпосередньому контакті з викладачем.

Магістри на реальних кейсах можуть зрозуміти, хто такий продакт-менеджер, отримати практичні паради від тімлідів, самостійно спробувати сформувати  команду та проаналізувати поведінку цільової аудиторії.