Народ мій є, народ мій завжди буде!

2 жовтня 2024, 8:23 am Автор

1 жовтня на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки здобувачі та викладачі відзначили День захисників та захисниць України. На тематичному заході «Народ мій є, народ мій завжди буде!», присвяченому Дню захисників і захисниць України, модератор заходу Кудлай Віра Григоріївна, доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки, зазначила, що цей день є  символом мужності, відваги та непохитної волі українського народу.

Ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої країни, незалежності та свободи. Україна завжди була сильною духом, але наша сила не тільки у багатовіковій історії та культурі, а й у людях, які захищають її від російського агресора. Захисники та захисниці – це ті, хто кожного дня жертвують власним життям заради нашого майбутнього. Саме завдяки їхній сміливості та патріотизму ми маємо змогу жити під мирним небом і будувати своє майбутнє.

Війна, яку розв’язала Росія проти України, принесла багато болю та страждань, але в той же час продемонструвала  силу та єдність українського народу.

Українська армія, добровольці, медики, волонтери – це справжні герої нашого часу.

Ми маємо пам'ятати, що їхній подвиг – це не просто захист території. Це захист нашого права жити у вільній, незалежній країні, де кожен може вільно висловлювати свої думки, обирати своє майбутнє.

Це день вшанування тих, хто вже не з нами, але залишив свій героїчний слід у славній історії державотворення України.

Ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих героїв, які віддали свої життя за мирне майбутнє України.

Слава Воїнам!

Слава Героям!