Екскурсія "Шляхами стародавнього Києва"

26 вересня 2023, 8:35 pm Автор 
Прочитано 66 разів Останнє редагування Понеділок, 16 жовтня 2023 09:21

26 вересня 2023 р. здобувачі освіти першого року ОС Бакалавр ОПП "Міжнародна економіка" та "Економічна кібернетика" в межах вивчення дисципліни "Історія української державності та культури" та проекту "Як тебе не любити, Києве мій?" прийняли участь в ознайомчій екскурсії "Шляхами стародавнього Києва".


Здобувачі висловлюють щиру подяку екскурсоводу, доценту кафедри історії та документознавства - Олегу Миколайовичу ЗАХАРЧУКУ за цікаву розповідь про історичні події та архітектуру стародавнього Києва.
Захоплива подорож розпочалася біля Золотих воріт — символу стародавнього Києва. Кожен наступний крок вів до відкриття таємниць історії нашого великого міста. Одна з зупинок була приурочена Софійському Собору, де архітектурні деталі та старовинні фрески розповідали про велич давньоруської епохи. Екскурсія завершилася під тінями Десятинної церкви, де здобувачі отримали неймовірний досвід вивчення важливих історичних фактів та подій, які визначили культурний та релігійний образ Києва.
Ця подорож не лише розширила знання здобувачів про історію міста, але і залишила в наших серцях незабутні враження, які стануть джерелом натхнення та гордості за наше велике культурне спадщину

 

 

 

 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається