"Підняття у небо знань"

21 вересня 2023, 8:43 pm Автор

21 вересня 2023 р. здобувачі освіти першого та другого року навчання ОС Бакалавр ОПП "Міжнародна економіка" та "Економічна кібернетика" Національного авіаційного університету відвідали Авіаційний ангар

Фахівці у авіаційній галузі представили здобувачам моделі та макети  літальних апаратів, що використовуються для навчання та досліджень в університеті. Здобувачі отримали можливість ближче познайомитися з конструкцією літаків, вертольотів та інших повітряних апаратів, які використовуються в авіаційній індустрії.

Особливо вражаючим було оглядати макети з технічного обслуговування та ремонту повітряних суден, а також дізнатися про програми, які сприяють розвитку висококваліфікованих спеціалістів в галузі авіаційної техніки.
Фахівці ангару надали здобувачам вичерпні пояснення щодо новітніх технологічних досягнень, які використовуються в авіаційному виробництві. Екскурсія стала не лише чудовим заняттям для здобуття теоретичних знань, але й можливістю взаємодії з практичними аспектами авіаційної індустрії. Ця екскурсія до Авіаційного ангару стала важливою частиною освітнього процесу, дозволяючи здобувачам зануритися у захопливий світ авіаційних технологій та підняття високо, де летять їхні найсміливіші мрії.